[PORADY] Flowermate V5 Vaporizer

Flowermate V5 Vaporizer to idealna propozycja dla osób spędzających dużo czasu poza domem. Długa praca baterii i przyzwoita jakość pary pozwolą cieszyć się smakiem ulubionych ziół w dowolnym miejscu. Jest to jeden z najczęściej polecanych waporyzatorów w tym przedziale cenowym ze względu na naprawdę solidne wykonanie i zadowalające efekty inhalacyjne. Aby zwiększyć satysfakcję z używania tego waporyzatora koniecznie zapoznaj się z naszym poradnikiem!

››› Planujesz dopiero zakupy? Kup Flowermate V5 Vaporizer w autoryzowanym sklepie VapeFully.  

1. Flowermate V5 vaporizer – przygotowanie

– Przed pierwszym użyciem uruchom urządzenie z pustą komorą, nastaw na najwyższą temperaturę i pozwól mu się pogrzać przez trzy pięciominutowe sesje. Unikniesz nieprzyjemnego, fabrycznego posmaku podczas pierwszej inhalacji.

– Aby optymalnie wypełnić komorę grzewczą napełnij ją luźno ziołami do samego szczytu, a następnie delikatnie ubij je tak aby nie wystawały ponad poziom ceramicznej części komory.

– Zmiel zioła niezbyt drobno, ustnik Flowermate V5 Vaporizer ma tendencję do zatykania się jeśli są zbyt rozdrobnione.

2. Waporyzacja i obsługa

– Staraj się w miarę często mieszać zioła w komorze dla uzyskania równomiernej waporyzacji.

– Metalowa część ustnika robi się podczas użytkowania NAPRAWDĘ gorąca. Uważaj, żeby przypadkiem jej nie dotknąć jeszcze przez kilka minut po wyłączeniu urządzenia.

– Urządzenie uruchamia się na 5 minutowe sesje. Jeśli podczas używania zgaśnie musisz po prostu znów je uruchomić.

– Podczas intensywnego użytkowania daj swojemu vaporizerowi około 5 sekund, aby grzałka miała czas na przywrócenie właściwej temperatury w komorze.

– Jeśli nie kończysz całego nabicia za jednym zamachem pamiętaj, aby zamknąć komorę grzewczą zanim odwrócisz urządzenie w celu schowania ustnika. Częsta pomyłka, kosztująca utratę ziół.

3. Jak czyścić Flowermate V5 vaporizer?

– Kiedy wewnętrzna komora zbrązowieje najlepiej przetrzeć ją patyczkiem higienicznym zamoczonym w acetonie/alkoholu izopropylowym oraz wyszorować dołączoną do zestawu szczoteczką.

– Brudny ustnik należy wymoczyć przez kilka godzin w acetonie/alkoholu izopropylowym i wyszorować patyczkiem higienicznym.

Do czyszczenia tego modelu polecamy THCleaner.

Znacie jeszcze jakieś porady? Piszcie śmiało!

Join the discussion

Let your opinion be heard, add your comment!

Melde dich bei unserem Newsletter an und bekomme nur wertvolle Inhalte

Copyright © 2018 VapeFully | All vaporizers sold on this website are intended only for aromatherapy use.