Beratung: [email protected]  /  Bestellungen: [email protected]  /  Jetzt anrufen: +48 61 62 55 420
 • en
 • cs
 • sk
 • pl
 • it
Dein Warenkorb ist gegenwärtig leer.

[PORADY] PAX 2 Vaporizer

PAX 2 vaporizer to absolutny hit, który pokochaliśmy od pierwszej sesji! Minimalistyczna stylistyka, wspaniała wydajność i zaskakujące rozwiązania technologiczne (jak choćby wykrywanie obecności ust na ustniku!) sprawiają, że naprawdę łatwo się w nim zakochać. Przeczytaj nasze porady, aby cieszyć się w pełni tym sprzętem od pierwszego wdechu!

››› Planujesz dopiero zakupy? Kup PAX 2 Vaporizer w autoryzowanym sklepie VapeFully.  

1. PAX 2 vaporizer – przygotowanie

– Przed pierwszym użyciem włącz vaporizer z pustą komorą na najwyższe ustawienie temperatury i pozwól mu pracować przez kilka minut. Pozwoli to na pozbycie się pozostałości po procesie produkcji maszynowej, takich jak resztki smarów czy olejów mogące pogorszyć smak pary podczas pierwszej inhalacji.

– Waporyzator PAX 2 wymaga bardzo drobnego zmielenia ziół i ciasnego upchania ich w komorze. Drobniejsza konsystencja sprawi, że mniejsze fragmenty będą miały więcej kontaktu z gorącymi ściankami komory grzewczej i waporyzacja będzie intensywniejsza i bardziej równomierna.

PAX 2 Vaporizer automatycznie wyłącza grzałkę po 30 sekundach bez ruchu, a po kolejnych 3 minutach wyłącza się całkowicie. Pamiętaj o tym i weź pod uwagę to, że po ponownym włączeniu musi minąć chwila aby vaporizer nagrzał się na nowo.

2. Waporyzacja i obsługa

– Diody świecące na fioletowo oznaczają, że vaporizer jeszcze się nagrzewa. Zielony kolor sygnalizuje osiągnięcie wybranego poziomu temperatury.

– Aby sprawdzić poziom baterii w PAX 2 Vaporizer należy potrząsnąć vaporizerem. Na logo w kształcie X zaświeci się wtedy od jednego do czterech ramion.

– Żeby zmienić ustawienia temperatury przytrzymaj przycisk w ustniku wciśnięty przez około sekundę. Światełka zmienią kolor z zielonego na żółty. Naciskając krótko na ustnik zmienisz tryby nagrzewania od żółtego (najchłodniejszego) przez jasny i ciemny pomarańcz po czerwień (najgorętszy). Po ustawieniu interesującej Cię temperatury ponownie wciśnij dłużej ustnik albo potrząśnij urządzeniem.

– PAX 2 posiada ukryte funkcje, tzw. hidden eggs. Aby aktywować te dodatkowe tryby pracy, musisz ułożyć swój vaporizer poziomo, a następnie trzykrotnie obrócić wokół własnej osi. Każde kolejne trzykrotne obrócenie vaporizera aktywuje kolejny tryb.

Dostępne tryby to:

 1. Party Mode – światła w logo PAX 2 Vaporizer zmieniają kolory w losowej kolejności i tempie. Kolory będą zmieniać się szybciej podczas brania wdechu.
 2. Alternate Party Mode – od klasycznego party mode różni się tym, że wszystkie płatki będące częścią logo zmieniają kolor na ten sam.
 3. Party Timer – płatki wyświetlają losowe kolory z losową jasnością, ale nie „poruszają się” dookoła logo jak w poprzednich trybach. Płatki będą zamieniać się miejscami tylko podczas inhalowania się.
 4. Simon says – Tryb ten umożliwia zagrania na vaporizerze w klasyczną grę Simon. Należy położyć PAX 2 Vaporizer na płasko, logiem do góry, a gdy PAX 2 zapala któryś z płatków a Ty musisz przechylić go w kierunku tego płatka. Następnie zapalony zostaje ten sam płatek i jeden dodatkowy. Sekwencja ta powtarza się aż się pomylisz. Dostepnych jest 20 poziomów Simon says.
 5. Globe Mode – płatki zachowują się, jakby były okienkiem skierowanym na dużą, kolorową kulę znajdującą się wewnątrz. Jeśli poruszysz urządzeniem, kula również będzie się poruszać.
 6. Green Mode – płatki mrugają na zielono według powtarzającego się schematu. UWAGA! Aby uruchomić ten tryb musisz obracać PAX 2 Vaporizer w przeciwnym kierunku niż przy pozostałych trybach.

– Po przejściu 20 etapów w Simon Says vaporizer zacznie podczas uruchamiania grać melodię z Funkytown.

– Po przejściu 40 etapów w Simon Says odblokujesz nowy schemat kolorystyczny płatków składających się na logo.

– Jeśli potrząśniesz urządzeniem  w momencie uruchamiania, gdy płatki (X) wyświetlają startową sekwencję, uruchomisz Stealth Mode, w którym płatki do końca sesji będą miały biały kolor i będą wyraźnie przyciemnione. Aby wyłączyć ten tryb, musisz wyłączyć i włączyć PAX Vaporizer.

– Aby uzyskać maksymalną gęstość pary należy brać długie i powolne wdechy.

3. Jak czyścić PAX vaporizer?

– Aby wyczyścić ścieżkę pary, zamocz dołączony wycior w alkoholu izopropylowym i wsuń go w ścieżkę pary (będzie widoczna po zdemontowaniu ustnika) aż poczujesz opór. Następnie wciśnij wycior mocniej, aby wypchnąć umieszczone w komorze sitko. Patyczkiem nasączonym alkoholem wytrzyj też wnętrze komory grzewczej, a sitko i ustnik wrzuć na kilka godzin do kieliszka z alkoholem izopropylowym.

– Klapka komory grzewczej nie powinna być moczona w alkoholu izopropylowym, należy ją jedynie przetrzeć patyczkiem kosmetycznym nasączonym w alkoholu.

– Przed użyciem upewnij się, czy cały alkohol wyparował. Polecamy również uruchomić urządzenie z pustą komorą, aby pozbyć się ewentualnych pozostałości alkoholu.

Do czyszczenia tego modelu polecamy THCleaner.

Dajcie znać, czy nasze porady Wam się przydały. A może znacie jeszcze jakieś triki? Piszcie!

An der Diskussion teilnehmen

Äußern Sie Ihre Meinung, indem Sie einen Kommentar hinzufügen!

Melde dich bei unserem Newsletter an und bekomme nur wertvolle Inhalte

Copyright © 2018 VapeFully | All vaporizers sold on this website are intended only for aromatherapy use.