[PORADY] Summit Vaporizer

Vapium Summit vaporizer to idealne urządzenie dla osób lubiących obcować z naturą. Świetnie sprawdzi się jako niepozorny vaporizer terenowy. Dzięki bardzo solidnej konstrukcji nie musisz się o niego obawiać, więc naładuj baterię do pełna, spakuj komplet ulubionych ziół i ruszaj w góry! Nie zapomnij tylko zapoznać się z naszym poradnikiem, aby w pełni wykorzystać potencjał tego waporyzatora.

››› Planujesz dopiero zakupy? Kup Vapium Summit Vaporizer w autoryzowanym sklepie VapeFully.  

1. Vapium Summit vaporizer – przygotowanie

– Przed pierwszym użyciem uruchom swój waporyzator z pustą komorą, ustaw go na najwyższą temperaturę i pozwól mu w ten sposób pracować przez kilka sesji. Jest to zalecane w przypadku każdego vaporizera, ponieważ po produkcji mogą pozostać niewielkie zanieczyszczenia fabryczne, takie jak resztki smarów i olejów. Po opisanym powyżej zabiegu wszystkie zanieczyszczenia zostaną odparowane, a Ty unikniesz nieprzyjemnego posmaku podczas pierwszej sesji.

– Swoje zioła zmiel tak drobno, jak tylko jest to możliwe i ubij je w komorze dość ciasno. Zapewni to większą powierzchnię  kontaktu ziół z  gorącą komorą grzewczą, co zapewni większą wydajność oraz lepszą produkcję pary.

– Wieczko komory dość łatwo się otwiera, więc jeśli planujesz przenosić Summit Vaporizer z komorą nabita ziołami to polecamy zabezpieczyć wieczko gumką recepturką. Pomoże to uniknąć przypadkowego rozsypania ziół w kieszeni.

2. Waporyzacja i obsługa

– Jak w przypadku każdego vaporizera, dla optymalnych wrażeń z inhalacji przy pomocy Vapium Summit konieczna jest prawidłowa technika robienia wdechów. Aby uzyskać najwięcej pary, Twoje wdechy powinny być powolne i jak najdłuższe. Pamiętaj – mocniejszy wdech wcale nie oznacza większej ilości pary!

– Jeśli chcesz, aby para była gęsta i przypominała z wyglądu dym, wybierz wysokie ustawienie temperatury – niższe ustawienia dadzą mniej gęstą parę. Warto jednak pamiętać, że wyższa temperatura oznacza nieco gorszy smak. Polecamy więc inhalację rozpocząć od niższych ustawień temperatury i w trakcie sesji stopniowo piąć się w górę skali. Jest to jednocześnie najsmaczniejsze, jak i najbardziej ekonomiczne rozwiązanie.

3. Jak czyścić Vapium Summit vaporizer?

 –Aby Twój waporyzator działał prawidłowo, konieczne jest odpowiednie dbanie o jego czystość. W tym celu, po każdej zakończonej inhalacji opróżnij komorę od razu, w przeciwnym razie drobinki ziół mogą być trudniejsze do usunięcia. Gdy tylko ścianki komory trochę ostygną, przetrzyj komorę dołączonym wyciorem, aby pozbyć się wszystkich drobinek ziół.

– Raz na jakiś czas konieczne jest wyczyszczenie alkoholem izopropylowym lepkich zabrudzeń, które z czasem zaczną się gromadzić w miejscach, które miały kontakt z parą. Aby wyczyścić wnętrze komory, namocz patyczek higieniczny w alkoholu izopropylowym i odsącz nadmiar alkoholu papierowym ręcznikiem. Obróć vaporizer do góry nogami (w ten sposób ewentualny nadmiar alkoholu nie dostanie się do wnętrza vaporizera) i dokładnie przetrzyj patyczkiem całe wnętrze komory.

– Po czyszczeniu komory alkoholem izopropylowym poczekaj aż resztki alkoholu wyschną i włącz waporyzator Vapium Summit z pustą komorą na najwyższe ustawienie temperatury – pozwoli to na usunięcie ostatnich pozostałości alkoholu.

– Przy pomocy patyczków nasączonych w alkoholu izopropylowym dobrze jest też raz na jakiś czas wyczyścić wnętrze ustnika – zapewni to, że smak pary będzie zawsze na odpowiednim poziomie.

Do czyszczenia tego modelu polecamy Cleaner Lapilu.

A Wy? Znacie jakieś zastosowania, o których zapomnieliśmy? Na jakie wyprawy zabraliście waporyzator Summit? Piszcie w komentarzach!

Join the discussion

Let your opinion be heard, add your comment!

Melde dich bei unserem Newsletter an und bekomme nur wertvolle Inhalte

Copyright © 2018 VapeFully | All vaporizers sold on this website are intended only for aromatherapy use.