VapeFully – We all vaporise. All the way!

[TIPY] Crafty / Mighty Vaporizér

crafty Vaporizer obchod

Vaporizéry Crafty a Mighty ohromí svou odolností a kvalitou vytvářené páry. Jsou považovány za nejlepší přenosné vaporizéry z hlediska chuťového požitku. Jedná se o zařízení pro opravdu náročné uživatele! Pro to jsme k nim připravili speciální tipy, abyste mohli z těchto přístrojů získat co nejvíce!

››› Zatím jen uvažujete o nákupu? Kupte si vaporizéry Crafty nebo Mighty v autorizovaném e-shopu VapeFully.  

1. Příprava vaporizérů Crafty a Mighty

 

– Před prvním použitím zapněte svůj vaporizér, nastavte nejvyšší teplotu a nechte vaporizér fungovat přibližně 15 minut. To vám umožní zbavit se všech pozůstatků strojního výrobního procesu. Vyhnete se nepříjemné továrenské pachuti během první inhalace.

 

– Dobře vysušte a rozemelte bylinky. Jemnější konzistence bylinek znamená více kontaktu horkého vzduchu s rostlinným materiálem, a v důsledku toho efektivnější vaporizaci. A dobře vysušené byliny se nejenom snadněji melou, ale díky nižšímu obsah vlhkosti vytvářejí také mnohem hustší páru.

 

– Vaporizéry Crafty a Mighty si dobře poradí s malým množstvím bylinek, pokud je vtlačíte pomocí liquid padu (je to kovová vložka do komory sloužící k vaporizaci koncentrátů). Navíc pomůže, aby se méně bylinek dostalo do chladicí jednotky, takže pak bude vyžadovat méně čištění.

2. Vaporizace a obsluha

 

– Pokud chcete, aby bylinky vydržely déle, začněte vaporizovat při nízkých teplotách. Díky tomu můžete později po ukončení sekvence, pokud znovu budete chtít inhalovat, pomocí vyššího nastavení teploty znovu použít stejnou dávku bylinek.

 

– Na náustek vaporizéru lze velmi snadno namontovat gumovou hadičku, která umožňuje připojení vaporizéru k vodní dýmce, takže pára bude ještě chladnější a jemnější.

 

– Sítko pod chladící komorou propouští spoustu malých úlomků bylinek. Vyměňte je za sítko s jemnějšími otvory (tvoří součást balení) a nebudete muset chladicí komoru tak často čistit.

 

– Pokud svůj vaporizér používáte skupinově, je důležité, aby měl pár vteřin „odpočinku“ mezi jednotlivými vdechy různých uživatelů. V opačném případě se může vaporizér přehřát a po dvou nebo třech sekvencích se zkrátka vypne. Pak vás čeká nepříjemná nucená pauza…

 

– Nikdy nenabíjejte vaporizéry Crafty nebo Mighty, pokud jsou ještě horké. Může to výrazně snížit životnost baterie.

3. Jak se čistí vaporizéry Crafty a Mighty?

 

– Po každé dokončené sekvenci je nutné ohřívací komoru a sítko v trase páry do náustku vyčistit pomocí přibaleného štětečku.

 

– Jednou za čas může být nutné také namočení chladicí jednotky a náustku do alkoholu. Bude nutné jej rozmontovat, proto doporučujeme, abyste si přečetli návod, protože bez toho byste jej mohli snadno poškodit. Lepkavé skvrny se nejlépe čistí vatovou tyčinkou namočenou v izopropylalkoholu. Nepoužívejte aceton, protože může odbarvit plastové díly a poškodit pryžová těsnění. Nakonec doporučujeme vše opláchnout v teplé vodě a počkat do uschnutí.

 

– Za jistou dobu budou těsnění vyžadovat výměnu. Můžete si pak všimnout, že vaporizér nebude těsnit a bude z něj unikat pára.

 

Chcete-li vyčistit tento model, doporučujeme vám THCleaner..

 

Líbilo se vám? Napište do komentářů, které rady byly pro vás nejužitečnější!

Join the discussion

Let your opinion be heard, add your comment!

Copyright © 2017 VapeFully | All vaporizers sold on this website are intended only for aromatherapy use.