VapeFully – We all vaporise. All the way!

[TIPY] Firefly Vaporizér

Vaporizér Firefly je nesmierne výkonné, hoci pomerne objemné zariadenie. Posledná verzia bola vybavená silnejšou batériou, takže vaše potešenie bude trvať trocha dlhšie. A to naozaj stojí za to, pretože FireFly vytvára skutočne vynikajúcu paru. Ide o  vaporizér na požiadanie, ktorý poskytuje zahriatie na požadovanú teplotu za pár sekúnd.

››› Zatiaľ iba uvažujete o nákupe? Kúpte si vaporizér Firefly v autorizovanom e-shope VapeFully.  

1. Príprava vaporizéra FireFly

 

– Vaporizér Firefly veľmi účinne zvláda neveľmi pomleté bylinky, takže ak do neho vložíte hneď na začiatku pomleté bylinky, jeho výkonnosť sa zníži. Úplne stačí, ak väčšie úlomky podrvíte v prstoch. Po pár inhaláciách budú bylinky natoľko vysušené, že ich budete môcť rozdrviť v ruke. Vďaka tomu bude ďalšia sekvencia opäť účinnejšia.

 

– Vaporizér naplňte iba po okraj komory a jemne potlačte bylinky dovnútra. Ak ich napcháte príliš natesno, výrazne to zhorší výkonnosť Firefly.

2. Vaporizácia a ovládanie

 

– Vaporizér Firefly nemá žiadne nastavenie teploty, ale môžete ju ovládať tak, že podržíte tlačidlo ohrievania dostatočne dlho. Za sedem sekúnd sa ohreje až na 200 stupňov Celzia, takže na začiatku sekvencie by malo stačiť asi 4-5 sekúnd.

 

– Po pár vdýchnutiach otvorte kryt vaporizéra Firefly a pomiešajte bylinky v komore, aby ste zabezpečili, že sa budú vaporizovať rovnomerne.

3. Ako sa čistí vaporizér Firefly?

 

– Vaporizér Firefly vyžaduje pravidelné čistenie. Po určitom čase používania sa začnú hromadiť živicové usadeniny, ktoré spôsobia, že prestane tesniť magnetický kryt. Zanedbávanie pravidelného čistenia znižuje výkon vaporizácie.

 

– Aby ste dôkladne vyčistili vaporizér Firefly, namočte kúsok papierovej utierky v izopropylalkohole, odstráňte kryt a dôkladne utrite celý povrch. Potom si vezmite vatovú tyčinku, taktiež ju namočte do izopropylalkoholu a utrite ohrievaciu komoru a kruh, ktorým sa para dostáva do náustka, ako aj samotné vnútro náustka.

 

Ak chcete vyčistiť tento model, odporúčame vám prostriedok THCleaner.

 

Dajte nám vedieť, či boli pre vás naše rady užitočné. Možno poznáte ešte nejaké naozaj dobré triky? Napíšte!

Join the discussion

Let your opinion be heard, add your comment!

Copyright © 2017 VapeFully | All vaporizers sold on this website are intended only for aromatherapy use.