VapeFully – We all vaporise. All the way!

[TIPY] Firefly Vaporizér

Vaporizér Firefly je mimořádně výkonné, ačkoli dost rozměrné zařízení. Poslední verze byla vybavena silnější baterií, proto bude váš požitek trvat o něco déle. A ten opravdu stojí za to, protože FireFly vytváří skutečně vynikající páru. Jedná se o vaporizér na požádání, který nabízí jen několikavteřinové zahřívání na požadovanou teplotu.

››› Zatím jen uvažujete o nákupu? Kupte si vaporizér FireFly v autorizovaném e-shopu VapeFully.  

1. Příprava vaporizéru FireFly

 

– Vaporizér Firefly velmi efektivně zvládá nepříliš pomleté bylinky, takže pokud do něj hned na začátku vložíte pomleté bylinky, jeho výkon poklesne. Úplně postačí, pokud větší úlomky podrtíte mezi prsty. Po několika inhalacích budou bylinky natolik vysušené, že je budete schopni rozdrtit v dlani. Díky tomu budou následující sekvence opět silnější.

 

– Vaporizér naplňte pouze po okraj komory a jemně vtlačte bylinky dovnitř. Příliš silné napěchování výrazně zhoršuje výkon Firefly.

2. Vaporizace a obsluha

 

– Vaporizér Firefly nemá žádné nastavení teploty, ale lze je ovládat tak, že přidržíte stisknuté tlačítko ohřívání dostatečně dlouhou dobu. Za 7 vteřin se zahřeje až na 200 stupňů Celsia, takže na začátek sekvence by mělo stačit asi 4-5 vteřin.

 

– Po několika vdechnutích otevřete kryt vaporizéru Firefly a promíchejte bylinky v komoře, abyste zajistili jejich rovnoměrnou vaporizaci.

 

3. Jak se čistí vaporizér FireFly?

 

– Vaporizér Firefly vyžaduje pravidelné čištění. Po nějaké době používání se začnou hromadit nánosy pryskyřice, které způsobí, že přestane těsnit magnetický kryt. Zanedbávání pravidelného čištění sníží výkon vaporizace.

 

– Abyste pečlivě vyčistili vaporizér Firefly, namočte kousek papírové utěrky v izopropylalkoholu, sundejte kryt a důkladně celý povrch otřete. Pak vezměte vatovou tyčinku, také ji namočte v izopropylalkoholu a vytřete ohřívací komoru i kolo, kterým se pára dostává do náustku, a také samotný vnitřek náustku.

 

Chcete-li vyčistit tento model, doporučujeme vám THCleaner.

 

Dejte nám vědět, zda byly naše rady užitečné. Možná znáte ještě nějaké opravdu dobré triky? Napište!

Join the discussion

Let your opinion be heard, add your comment!

Copyright © 2017 VapeFully | All vaporizers sold on this website are intended only for aromatherapy use.