VapeFully – We all vaporise. All the way!

[TIPY] Flowermate V5 Vaporizér

Vaporizér Flowermate V5 je ideálna alternatíva pre tých, ktorí trávia veľa času vonku. Dlhá výdrž batérie a slušná kvalita pary vám umožnia užívať si chuť vašich obľúbených byliniek, kdekoľvek ste. Je to jeden z najviac odporúčaných vaporizérov v tejto cenovej kategórii kvôli naozaj odolnému zhotoveniu a uspokojivým účinkom inhalácie. Ak chcete zvýšiť potešenie z používania tohto zariadenia, nezabudnite si prečítať naše odporúčania!

›››Zatiaľ iba uvažujete o nákupe? Kúpte si vaporizér Flowermate V5 v autorizovanom e-shope VapeFully.  

1. Príprava vaporizéra Flowermate V5

 

– Pred prvým použitím zapnite zariadenie s prázdnou komorou, nastavte najvyššiu teplotu a nechajte ho, aby sa nahrieval tri sekvencie po päť minút. Vyhnete sa nepríjemnej továrenskej pachuti pri prvom vdýchnutí.

 

– Aby ste čo najlepšie naplnili ohrievaciu komoru, vložte do nej na voľno bylinky až po okraj, a potom ich opatrne potlačte dovnútra tak, aby nevytŕčali nad úroveň keramickej časti komory.

 

– Nemeľte bylinky príliš najemno, náustok vaporizéra Flowermate V5 má totiž sklon sa zapchať, ak majú príliš drobnú konzistenciu.

2. Vaporizácia a ovládanie

 

– Snažte sa pomerne často miešať bylinky v komore s cieľom dosiahnuť rovnomernú vaporizáciu.

 

– Kovové časti náustka sa počas používania veľmi SILNO ohrievajú. Dávajte pozor, aby ste sa ich náhodou nedotkli ani niekoľko minút po vypnutí zariadenia.

 

– Zariadenie poskytuje päťminútové sekvencie. Ak sa počas používania vypne, budete ho musieť skrátka znova zapnúť.

 

– Pri intenzívnom používaní dajte svojmu vaporizéru asi päť sekúnd na to, aby mohol ohrievač obnoviť príslušnú teplotu v komore.

 

– Ak nechcete spotrebovať celý obsah naraz, uistite sa, že ste zavreli ohrievaciu komoru, kým otočíte prístroj, aby ste skryli náustok. Je to častý omyl, ktorý vedie k tomu, že prídete o bylinky.

3. Ako sa čistí vaporizér Flowermate V5?

 

– Ak vnútro komory zhnedne, bude najlepšie utrieť ho vatovou tyčinkou namočenou v acetóne alebo izopropylalkohole a povymetať kefkou, ktorá je súčasťou balenia.

 

– Špinavý náustok je treba namočiť na niekoľko hodín do acetónu alebo izopropylalhokolu a vydrhnúť vatovou tyčinkou.

 

Ak chcete vyčistiť tento model, odporúčame vám prostriedok THCleaner.

 

Poznáte ešte nejaké iné tipy? Neváhajte a napíšte nám!

Join the discussion

Let your opinion be heard, add your comment!

Copyright © 2017 VapeFully | All vaporizers sold on this website are intended only for aromatherapy use.